سيستم مديريت محتواي ياس/دفتر امام جمعه شهرستان زرند

دیدار کارکنان شهرداری زرند با امام جمعه محترم


جناب آقای مهدلو شهردار محترم زرند در معیت همکاران خود مورخه97/07/15 با حضور در دفتر امام جمعه ضمن دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم به ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری پرداختند.مهندس مهدلو شهردار زرند در این دیدار امام جمعه زرند را موجب وفاق و همدلی در شهر دانست و اظهارداشت: استفاده از نظرات و دیدگاههای امام جمعه می تواند به پیشرفت و آبادانی شهر زرند کمک موثری نماید.

شهردار زرند وضعیت کنونی شهردار‌ی‌ها را بسیار سخت دانست و افزود: اما به جرات می‌توان گفت که افزایش قیمت ها در فعالیت های شهرداری اثر چندانی نداشته است و نیروهای شهرداری با وجود شرایط سخت و وضعیت مالی در راستای خدمت‌دهی بهتر به شهروندان کمر همت بسته اند و تلاش جهادگونه‌ای را برای رفع مشکلات شهروندان به کار گرفته اند.

امام جمعه زرند نیز در این دیدار با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) کار را شعار و بسته به جان مومن دانست و گفت: شهرداری تنها نهادیست که بیشترین اثر را در زندگی شهروندان دارد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی نقش شهرداری را یک نقش امیددهنده دانست و اظهار داشت: با انجام فعالیت‌های عمرانی و خدماتی، شهرداری زرند می تواند امید به زندگی را در بین شهروندان گسترش دهد.

وی ضمن تقدیر از خدمات مهندس مهدلو و مجموعه شهرداری گفت: خوشبختانه نگاه برون و درون شهری در شهرداری زرند و استفاده از همه ظرفیت‌های شهری در استان و خارج از استان باعث موفقیت این نهاد در طی چند ماه گذشته شده است.

وی پرداخت عوارض از سوی شهروندان را یک نوع عبادت دانست و گفت: شهروندان همانگونه که خمس خود را پرداخت می‌کنند باید حق و حقوق قانونی شهرداری را نیز پرداخت نمایند تا این نهاد بتواند خدمات موثرتری به آنها ارائه دهد.
http://yascms.ir/emam/gozaresh/u1385.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/u1386.jpg

انتشار در سایت: سيستم مديريت محتواي ياس/دفتر امام جمعه شهرستان زرند
نویسنده: عرب
لینک مستقیم: http://yascms.ir/index.php?module=News&do=View&id=8550